Kasım-Aralık Atölyeleri Başlıyor!

Temmuz-Ağustos aylarında ilkini gerçekleştirdiğimiz ücretsiz atölyelerimizi Kasım-Aralık ayında tekrar sizlerle buluşturuyoruz. 10 Kasım-15 Aralık tarihleri arasında altı oturum olarak gerçekleşecek atölyelerimizin kayıtları ise 7 Ekim Perşembe günü başladı! Katılım formuna ulaşmak için: https://forms.gle/7aHWbJV4ms2sup627

Atölyelerimiz “Temel Müzik Eğitimi-Başlangıç Düzey Müzik Prodüksiyonu” ve “Müzik Teknolojilerine Giriş-İleri Müzik Prodüksiyonu” olmak üzere iki seviyede gerçekleşecek. Bu atölyelere müzik teorisine hakim bir enstürümancı/vokalin yanı sıra herhangi bir müzik geçmişi olmayan kişiler de katılabilecek. Başlangıç Düzey Müzik Prodüksiyonu atölyelerimizde katılımcılara ritim, aralık & akor teorisi, gamlar, şarkı formları, düzenleme gibi müziğin temel aşamalarına dair müfredat eğitimi verilirken İleri Müzik Prodüksiyonu atölyelerimizde ise müzik teknolojilerine yönelik temel kavramlar uygulamalı bir şekilde ele alınacaktır. 

Atölyelere katılmak için ise herhangi bir ekipmana ihtiyacınız yok. Bir bilgisayar ve internet bağlantısı bu atölyelere Türkiye’nin herhangi bir bölgesinden katılmanız için yeterli olacak. New York merkezli Beats By Girlz ağının başlattığı ve Berklee College of Music hocalarının da desteğiyle geliştirdiği müzik eğitimi programının uygulanacağı bu atölyelere katılanlar, Ableton Live’ın 11 (Intro) versiyonuna ücretsiz sahip olacaklar. 

Temmuz- Ağustos aylarında gerçekleştirdiğimiz atölyelere 108 kadın başvurdu, 48 kadın katıldı. Atölye katılımcılarımızın sizler için atölyelerin nasıl geçtiğini anlatan videoyu ve Beats By Girlz Türkiye kurucusu Beril Sarıaltun’un atölyeler hakkında merak edilen soruları cevapladığı videoyu izlemeyi unutmayın. Sizlerle de gelecek atölyelerde tanışmak için sabırsızlanıyoruz!