Kreşendo Yayında!

Seslerin ilerledikçe en yüksek noktaya doğru güçleneceğini belirten müzik teriminden ilhâmla adımız: Kreşendo… Birlikte sesimizin ne kadar güçlü olduğunu vurguladığımız ve kadın müzisyenleri öne çıkaracağımız mail bültenimiz artık e-posta kutularınızda! 

Her hafta salı günü okurlarımızla buluşturduğumuz Kreşendo’yu, Beats By Girlz Türkiye’nin diğer alanlarında olduğu gibi kadın emeğiyle hazırlıyoruz. Kreşendo ekibi olarak Türkiye müzik sektörünün gündemini ve kadın müzisyenlerin en yeni çalışmalarını izleyerek hazırladığımız özel içerikleri okurlarımıza ulaştırıyoruz. İçeriğinde ise her hafta, bir kadın müzisyenle yapılmış söyleşi, ana akım tarih yazımında kendine yer bulamayan hikâyeler ve müzik dünyasındaki en güncel haberler yer alıyor. Ayrıca her hafta müzik teorisine ilişkin bir konuyu da en basit haliyle okuyuculara aktarıyoruz. Beats By Girlz Türkiye’nin yanı sıra dünyadaki tüm Beats By Girlz ağından da haberleri paylaşıyor, duyuruları ve projeleri işaret ediyoruz.

Sizler de gündemi takip etmek ve bültenimize ulaşmak isterseniz websitemizin “Katıl” bölümünde yer alan “Haberdar Ol” kısmına mail adresinizi bırakabilirsiniz. Ayrıca bültenimizle ilgili geri dönüşlerinizi ve yorumlarınızı da heyecanla bekliyoruz. Her hafta yeni hikâyeler ve müziklerle görüşmek üzere!