Beats By Girlz Türkiye Yaz Atölyeleri Tamamlandı!

Beats By Girlz Türkiye olarak düzenlediğimiz 12 Temmuz-16 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen yaz atölyelerimizi tamamladık. Başvuruları 15 Haziran’da başlayan atölyelerimize toplamda 113 kişi başvurdu. Birebir yaptığımız görüşmeler sonrasında ise atölyelerimizi 48 kadın katıldı.

  Atölyelerimize herhangi bir müzik geçmişi olmayan veya müzik teorisine hakim enstürümancı/vokalistlerin de katılım sağlayabilmesi için  atölyeyi üç seviyede kurduk. Atölyenin temelinde, müzik yapmak için kullanılabilecek dijital müzik programları ve müzik teorisi eğitimleri verdik. Daha öncesinde herhangi bir müzik geçmişi olmayan katılımcılara ritim, aralık & akor teorisi, gamlar, şarkı formları, düzenleme gibi müziğin temel aşamalarına dair müfredat eğitimi verdik. Müzik teorisine hakim enstrümancılar ve vokalistler için de müzik teorisini prodüksiyona evrilterek kendi şarkılarını tasarlamayı öğrendikleri bir çalışma ortamı kurduk.

Yaz atölyelerimizi bir arada öğrendiğimiz ve keyifle ürettiğimiz bir şekilde tamamladık. Çok yakında yeni atölyelerimizle sizlerle tekrar bir araya gelmeyi hedefliyoruz! Bizleri sosyal medyadan ve iletişim kanallarımızdan takip edebilirsiniz.