Beats By Girlz Türkiye Haziran’da Başlıyor!

Kendi müziğini yapmak isteyen genç kadınlara ücretsiz eğitim olanağı yaratan New York merkezli müzik programı ve kolektifi Beats By Girlz’ün Türkiye ayağı Haziran’da başlıyor.

Teknolojiyi kullanarak DJ, prodüktör ve besteci olmak isteyen genç kadınlara yönelik yenilikçi müzik eğitimi sunacak Beats By Girlz Türkiye10 Haziran’da yapılacak ve yerli müzik sektöründen yaratıcı kadınların sohbetleri ve performanslarıyla katılacağı çevrimiçi buluşma ile “merhaba” diyecek.

Program, genç kadınların müzik becerilerini, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri bir dünya yaratmaya çalışırken, müziklerini ve kariyelerini geliştirmelerinde onlara rehber olmayı da amaçlıyor. Beats By Girlz Türkiye, müzik profesyonelleri, sivil toplum örgütleri ve özel sektörle ortaklaşa üreteceği proje ve etkinliklerle, müzik sektöründe yeterince temsil edilmeyen kadınların görünürlüğüne yönelik çalışmalar da yürütecek.

Beats By Girlz Türkiye’nin Haziran ayı sonunda başlayacak atölyelerine başvurular 24 Mayıs’ta beatsbygirlzturkey.com‘da açılacak.

Haberle ilgili basın bültenini ve görselleri ekte bulabilirsiniz. Beats By Girlz Türkiye ile ilgili yüksek çözünürlüklü görseller için lütfen buraya tıklayınız.

Detaylı basın bültenine buradan ulaşabilirsiniz.

 Basın&PR İletişim için: ugur@thisiszu.com